אודות החברה

 

אודות מיזוג טק

חברת מיזוג טק הינה חברה ישראלית המתמחה במכירה, שיווק והתקנה של מזגנים. החברה מעסיקה צוות עובדים בעלי הסמכה כטכנאי מזגנים ומעניקה שירותים למגזר הפרטי. בבתים רבים בישראל ניתן למצוא את המזגנים המובילים בענף המיזוג שחברתנו משווקת, תוך מחויבות להביא לצרכנים את המוצרים המתקדמים ביותר באיכות גבוהה.

קו המוצרים

קו המוצרים של חברתנו כולל שורה ארוכה של דגמים, כאשר כל אחד מהם מספק פתרונות יעילים לקירור וחימום הבית, זאת במטרה לתת מענה לקהל הלקוחות. חברתנו משווקת מזגנים מתקדמים במבחר גדלים, תכונות וטכנולוגיות,החל ממזגנים מפוצלים ועד למערכות מיני מרכזי.

שירות

חברתנו חרטה על דגלה להעניק שירות מקצועי לכל לקוחותינו. מערך השירות שלנו כולל טכנאים רבים בעלי הסמכה, נציגי שירות ואנשי מקצוע שעומדים לשירות הלקוחות, תוך התחייבות להעניק את השירות הטוב ביותר בביתם של הלקוחות או במעבדות התיקון. מערך השירות בחברתנו מנוהל על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שליטה על מרכזי הבקרה של החברה.

מחיר

המחירים שמציע חברתנו הינם הוגנים ונותנים מענה לצרכים של הלקוחות. המחירים נקבעים בהתאם לפרמטרים שונים תוך התחשבות בצרכים של הלקוחות.

היחס האישי,המחירים ההוגנים וכושר ההתמדה- כל אלו הופכים את חברתנו לחברה המובילה בענף המזגנים לאורך שנים רבות.

 

לפרטים נוספים צרו קשר