התקנת מזגנים למשרדים חדשים

 

במזג האוויר הים תיכוני בארצנו, לא ניתן לחשוב לרגע על מצב שבו אנו עובדים במשרדים ללא מזגנים, הרי החום הכבד מעייף ומפריע רבות לתפקוד ביום יום, כך שכל משרד חייב להיות מצויד במזגנים המתאימים בנפחם לחלל החדר. כיום, ניתן למצוא מגוון סוגים של מזגנים, החל ממזגנים מרכזיים למשרדים, מזגנים מיני מרכזים או מזגנים אישיים לכל חדר במשרד. כמובן שהכל עניין של מחיר, גודל החלל והתקציב שתרצו להציב לטובת מיזוג חללי המשרדים.

התקנת מזגנים היא לא עניין של מה בכך, הרי מעבר להתקנה עצמה יש צורך להתאים בקפידה את סוג המזגן לגודל החלל הרצוי, הרי הכל מתחיל בהתאמת המזגן לאופי החלל, כך שכל עובדי המשרד יוכלו ליהנות ממזג אוויר מרענן במהלך כל היום.

התקנת מזגנים לחללי עבודה "אופן פלייס"

חללי עבודה אופן פלייס הם למעשה חלל אחד גדול ומרווח שבו יושבים כמה עובדים יחד. צורת ישיבה זו מוכרת ופופולרית בכל העולם ובמיוחד בחברות הייטק ובמוקדים טלפונים ולרוב מדובר בחללים גדולים. הם אולי לא נוחים כל כך כאשר צריך לבצע ניקיון משרדים אבל במקרה זה ישנו אתגר גדול והוא התאמת המזגן לגודל החלל מבחינת כוח סוס, כך שכל העובדים יוכלו ליהנות מזוג אוויר. מסיבה זו, כאשר מתקינים מזגנים חדשים במשרדים ובעיקר בחללי אופן פלייס, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי טרם תחילת העבודה, על מנת שהעבודה תתבצע בצורה מקצועית, אסתטית וכמובן לא תפגע בעיצוב הכולל של המשרד.

על מה חשוב לשים דגש כאשר בוחרים חברה להתקנת מזגנים?

בעת כניסה למשרד חדש, או לאחר שיפוץ המשרד מחדש, חשוב עוד במהלך המעבר או השיפוץ כבר לדאוג לעניין המיזוג, כך שעובדי המשרד יוכלו כבר מהיום הראשון להיכנס למשרד ממוזג. אך טרם בחירת חברת המיזוג שתתקין מזגנים במשרד החדש, חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

בחרו חברה בעלת ניסיון – ניסיון ומוניטין הם פרמטרים חשובים, הרי רק חברה בעלת ניסיון רב תוכל לספק לכם שירות אישי וכמובן ייעוץ מקצועי לגבי בחירת המזגן המותאם בקפידה לחלל.

בחרו במזגנים איכותיים – חשוב לבחור מזגנים של חברות מובילות בשוק ולא מחסרות לא מוכרות, כך שתוכלו להיות בטוחים כי בצעתם את הרכישה הטובה ביותר ממנה תיהנו שנים רבות.

אחריות – חשוב לוודא כי החברה מספקת אחריות מלאה על המזגן עצמו וגם על ההתקנה, כך שיהיה לכם למי לפנות במקרה של בעיה.

זמינות – בדקו את זמינות החברה להגיע ולהתקין את המזגנים במשרד ובכלל בחרו במועדים הנוחים לכם טרם המעבר או הכניסה למשרד החדש.

 
 

במזג האוויר הים תיכוני בארצנו, לא ניתן לחשוב לרגע על מצב שבו אנו עובדים במשרדים ללא מזגנים, הרי החום הכבד מעייף ומפריע רבות לתפקוד ביום יום, כך שכל משרד חייב להיות מצויד במזגנים המתאימים בנפחם לחלל החדר. כיום, ניתן למצוא …

לפרטים נוספים צרו קשר