כך תבחרו טכנאי מזגנים אמין

 

בקיץ החם אין בית בישראל שבו המזגן אינו דולק בכל שעה שבו ישנם אנשים בבית, הרי לא ניתן לחיות בחום של חודשי יולי אוגוסט ללא מזגן. אך אם לרוע המזל המזגן מפסיק לתפקד, אנו חושבים שחרב עלינו עולמינו ולא ניתן דקה להסתדר בלעדיו. יש לא מעט תקלות שיכולות לקרות במזגן, אם זה בחלקיו הפנימיים, בעיות חשמל, חוסר בגז ועוד מגוון תקלות נוספות. על מנת להמשיך "לשרוד" את החום ברגע שהמזגן אינו מתפקד, עליכם להזמין טכנאי מזגנים שיגיע במהירות האפשרית להציל אתכם מהמצב. אך כפי שאתם וודאי יודעים, שוק בעלי המקצוע די פרוץ, ישנם טכנאים אמינים ומקצוענים וישנם טכנאים שהם יותר חובבנים, לכן חשוב להקפיד על פרמטרים מסוימים על מנת לבחור בעל מקצוע מיומן שיסייע לכם לשוב לשגרת היום יום.

 

תיקון מזגן על ידי טכנאי

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת טכנאי מזגנים?

 

  • ניסיון ומקצועיות – ישנה חשיבות רבה לבחירת טכנאי מזגנים בעל ניסיון, הרי טכנאי המציע וותק בתחום, יוכל לעלות בקלות על התקלה ולפתור אותה באופן מידי. לכן, טרם הזמנת טכנאי, בררו כמה ניסיון יש לו בתחום, כך תרוויחו בעל מקצוע מקצועי לחלוטין. אך מה שלא פחות חשוב הוא – לוודא כי הוא בעל הסמכה לעסוק בתחום המזגנים.

 

  • זמינות מרבית – וודאי לא תרצו להישאר ללא מזגן בימי הקיץ החמים, לכן חשוב לבדוק טרם הזמנת הטכנאי האם הוא זמין להגיע אליכם בזמן הקצר ביותר לפתור לכם את הבעיה.
  • בדקו אם הוא מכיר את סוג המזגן שברשותכם – יש לא מעט סוגי מזגנים בשוק, לכן חשוב לוודא עם הטכנאי אם הוא מכיר את המזגן ואת הטכנולוגיה שלו טרם הגעתו, כך תוכלו למנוע אי נעימות ובזבוז זמן יקר.

 

  • מחירים הוגנים – חשוב לבצע סקר שוק מעמיק בין כמה נותני שירות. לכן, ספרו לטכנאי מה הבעיה ובקשו הערכת מחיר ראשונית על מנת לאמוד את המחירים בשוק. על מנת לוודא כי הטכנאי לוקח מחיר הוגן, בררו כמה הוא לוקח על ביקור, לרוב המחירים נעים בין 150-200 ₪, אך כמובן שכל מקרה הוא לגופו ותלוי בסוג התקלה.
 

לפרטים נוספים צרו קשר