כך תבחרו את פתרון המיזוג האידאלי

 

הקיץ הישראלי ידוע – ובצדק רב – כלוהט במיוחד. גם כאשר מדברים החזאים על טמפרטורות רגילות לעונה הם מתייחסים למספרים גבוהים למדי, וכולנו מתמודדים לא אחת עם ימי שרב שבהם המסע מהרכב הממוזג אל הבית נראה כמו מסע מפרך במדבר צחיח. זוהי בדיוק הסיבה לכך שמשפחות רבות משקיעות זמן רב ולא מעט משאבים בבחירת מערכות מיזוג לבית, וגם הסיבה לכך שחשוב לדעת בדיוק מה מתאים לכם ומה אתם צריכים, כדי שגם משכנכם הפרטי יהיה נעים אפילו כשבחוץ יש סאונה של ממש. לפניכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם למקד את החיפושים ולבחור מזגן איכותי וטוב.

מיזוג אויר פיתרון אידאלי לקיץ הישראלי

סוגי מזגנים אפשריים

באופן כללי ישנם שלושה סוגי מזגנים מהם ניתן לבחור. מגן עילי יעשה עבודה מצוינת אם אתם מבקשים לקרר חדר קטן יחסית, כמו חדר שינה או פינת עבודה למשל, ותוכלו גם לבחור במזגן עילי רב-מאייד שיוכל לעבוד במקביל על קירורם של מספר חדרים. אם החלל המיועד גדול יותר, כמו הסלון רחב הידיים שלכם, מזגן רצפתי עשוי להיות יעיל יותר. זאת משום שיש לו יכולות קירור מרשימות מאוד וגם משום שהוא מרעיש יותר. בחלל גדול הרעש מורגש פחות, בעוד שהצבת מזגן זה בחדר השינה ככל הנראה תקשה עליכם להירדם בלילה. המזגן השלישי הוא מיני מרכזי, שזוכה לפופולאריות רבה בשנים האחרונות, ובעיקר הדגמים המתקדמים שמאפשרים שליטה טוב יותר. בבסיסו, מזגן מיני מרכזי מיועד לדירות, לבתים ולמשרדים שבהם יש צורך בקירור ומיזוג של כמה חדרים בעת ובעונה אחת. דגמים שונים יציעו רמות שליטה שונות, כאשר הדגם הבסיסי יאפשר שליטה מינימלית מאוד (כך שהמזגן יקרר גם חדרים שאין בהם איש) בעוד דגמים מתקדמים יותר יאפשרו לכם לקבוע את הטמפרטורה בכל חדר בנפרד.

נוחות השימוש – והאחריות

לצורך בחירה במערכת מיזוג מתאימה חשוב שתבחרו את סוג המזגן המתאים לכם מבין שלושת הסוגים הללו, אבל אל תשכחו לבחון כמה פרמטרים עיקריים נוספים. רעש הוא משתנה קריטי, וכאמור – מזגנים שונים עשויים להרעיש מאוד, מה שהופך אותם לאטרקטיביים פחות בחדרים שמיועדים לשינה, או בחדרי ילדים למשל. בדקו גם את סוג השליטה שניתנת לכם והקפידו על מזגן שיש לו שלט רחוק, וגם שליטה טובה על זמן ההפעלה שלו לרבות כיבוי אוטומטי ואף הדלקה אוטומטית בשעות מסוימות. לבסוף, אל תשכחו לבדוק גם את היקף האחריות שאתם מקבלים ואת משך הזמן עבורו היא תקפה, פשוט כדי שתוכלו להמשיך וליהנות ממיזוג איכותי לאורך שנים, עם מינימום כאבי ראש ועם הרבה נחת רוח.

 
 

הקיץ הישראלי ידוע – ובצדק רב – כלוהט במיוחד. גם כאשר מדברים החזאים על טמפרטורות רגילות לעונה הם מתייחסים למספרים גבוהים למדי, וכולנו מתמודדים לא אחת עם ימי שרב שבהם המסע מהרכב הממוזג אל הבית נראה כמו מסע מפרך במדבר …

לפרטים נוספים צרו קשר