איך לבחור מזגן מתאים למשרד

 

רגע לפני השמש הקופחת של הקיץ נוחתת אצלכם במשרד, אתם מבינים שאי אפשר לדחות את הקץ ומחליטים שהגיעה השעה לבחור מזגן. כיצד תבחרו מזגן מתאים למשרד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת מזגן.

אילו סוגי מזגנים קיימים?

כיום בענף מיזוג האוויר ניתן למצוא מספר מזגנים כאשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות:

  • מזגן עילי: מזגן עילי מתאים במיוחד לחדרים קטנים, כאלה שאין בהם ריהוט משרדי רב. מזגן מסוג זה כולל התקנה פשוטה ונוחה שאינה מצריכה מכם לבזבז ימי עבודה רבים עד לסיום ההתקנה. מזגן זה מגיע במגוון צבעים ודגמים ומיועד עבור חובבי העיצוב, כאלה שרוצים שצבע המזגן ישתלב עם הכסאות השולחנות  ושאר הריהוט המשרדי היוקרתי שרכשנו.
  • מזגן רצפתי: מזגן מסוג זה נחשב לזן שהולך ונעלם במקומות עבודה. התקנתו מתבצעת על הקיר בסמוך לרצפה ולכן הוא תופס מקום בחדר. בשונה ממזגן עילי, מדובר במזגן שנוטה להרעיש, אך בעל יכולת לקרר שני חדרים בעל קיר משותף.
  • מזגן מיני מרכזי: מזגן מיני מרכזי מיועד לקירור של מספר מזגנים או חלל אחד גדול ונחשב לשקט במיוחד. חסרונו של מזגן מיני מרכזי יכולה לבוא לידי ביטוי בבזבוז האנרגיה במיזוג חדרים בהם אנשים לא נמצאים ולא ניתן לשלוט על הטמפרטורה.

 מתלבטים איזה מזגן מתאים למשרד שלכם? נשמח לסייע לכם לבחור את המזגן המתאים ביותר,זה שיאפשר לכם לעבוד בצורה נוחה מבלי לקפוא מקור,כי רק אצלנו מבינים שעבודה נוחה מתחילה בסביבה נוחה.

אנרגיה

בעת רכישת מזגן אנחנו שואפים לרכוש מזגן יעיל וחסכוני ככל האפשר, אך המציאות היא שמזגן נחשב לזולל אנרגיה רציני למדי. הבדלים בין סוגי המזגנים השונים עשויים לבוא לידי ביטוי בסכומי הכסף שנאלץ לשלם עבור דגם מסוים. כדי לבדוק את צריכת החשמל אין צורך לקרוא לבעל מקצוע, אלא אפשר לבדוק זאת באמצעות תווית האנרגיה. כל מזגן חייב לשאת תווית אנרגיה המעידה על צריכת החשמל. דירוג צריכת החשמל בא לביטוי באותיות A-G כאשר A   נחשב לרמה החסכונית ביותר.

תפוקה

כדי לקבל את התפוקה הגבוהה ביותר יש להתאים את גודל המזגן לגודל של חלל החדר, כך ניתן לנצל באופן טוב יותר את המזגן.

 אופן ההפעלה של המזגן

כדי להפעיל את המזגן בצורה  חכמה כיום אפשר להפעיל את המזגן באמצעות טיימר המאפשר הפעלה נוחה יותר של המזגן כלומר, ניתן לשלוט על תזמון המזגן. הטיימר מגיע במספר סוגים כאשר כל אחד מהם מאפשר רמת הפעלה שונה:1.טיימר רגיל: כזה המפסיק את פעולת המזגן בהתאם לזמן שתוכנן מראש.2.טיימר מתקדם: טיימר מסוג זה מאפשר הפעלה וכיבוי של המזגן   בזמן רחוק.2. טיימר משוכלל: מאפשר לכוון הפעלה וכיבוי באופן קבוע.

אצלנו בחברת מיזוג טק מציעים לכם ליהנות ממזגנים בעלי הפעלה פשוטה,כאלה שאין צורך להתעסק איתם יותר מדי, אלא בלחיצה על כפתור אפשר ליהנות ממשב רוח רענן.

 

לפרטים נוספים צרו קשר