כיצד לבחור מזגן לבית

 

בבחירת מזגן חשוב מאד להתייחס לתפוקה של המזגן, אך גם לשילובו בבית. המזגן האידיאלי יתאים למראה הכללי של הבית וגם יהיה פונקציונאלי. בשוק קיימים דגמים שונים של מזגנים. כאשר מחליטים לבחור מזגן לבית-כדאי להגיע למומחים ביותר. חברת מיזוג-טק מציעה מגוון רחב של מזגנים מזגן עילי או מזגן רצפתי, במבחר צורות וצבעים. חברתנו מחזיקה את הדגמים המשוכללים ביותר של החברות המובילות בשוק. אנשי המקצוע בחברתנו ישמחו לסייע לכם לבחור את המזגן המתאים לבית.

מזגנים של חברת מיזוג –טק- איכות ללא פשרות

כל אחד שרוצה להתקין מזגן, בין אם בעונת החורף או בעונת הקיץ יודע איזה מזגן היה מתאים לבית שלו. למזגנים יש תפקיד מרכזי בבית, בייחוד בעונת הקיץ ולכן צוות העובדים בחברתנו יכולים לסייע לכם לבחור את המזגן המתאים ביותר. בין אם אתם מעוניינים במזגן רצפתי או מזגן מיני מרכזי, חברתנו מחזיקה את כל הדגמים המתקדמים ביותר מתוך מחשבה על קהל הלקוחות שלה.

אילו סוגי מזגנים ניתן למצוא בחברתנו

• מזגן עילי: מבין סוגי המזגנים בחברתנו, מזגן עילי נחשב לנפוץ ביותר, זאת בשל היעילות,חסכון במקום והגמישות במקום ההתקנה. ניתן למצוא אותו במבחר צבעים. כמו כן, מדובר במזגן שאינו מרעיש. בשונה ממזגנים אחרים, מדובר במזגן קטן יחסית, מה שמאפשר להתקינו בבתים קטנים או בחדרי שינה. כמו כן, מיקומו הגבוה של המזגן מאפשר פיזור אוויר טוב יותר.

• מזגן רצפתי: אמנם מדובר במזגן שתופס מקום בחדר ונוטה להיות רועש יותר ממזגן עילי, אך יתרונו המרכזי הוא ביכולת למזג שני חדרים בעלי קיר משותף. במזגן מסוג זה המאייד נמצא בחדר הראשי ומזרים אוויר לחדר האחר באמצעות פתח אוורור. מזגן רצפתי פולט אוויר מהחלק העליון הקרוב ביותר לאנשים וגורם לכך שהקור נושב ממנו ישר אליהם.

• מזגן מיני מרכזי: מזגן מסוג זה מיועד למיזוג של מספר חדרים או חלל אחד גדול ונחשב לפחות מרעיש. כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן לקבוע טמפרטורות שונות לכל חדר ולהחליט באיזה חדרים המזגן יעבוד ובאילו לא. קבלת ההחלטות מאפשרת לחסוך באופן משמעותי בחשמל.

עוצמת הרעש

את עוצמת הרעש של המזגן מודדים בדציבלים תוך התייחסות למספר יחידות- חיצונית ופנימית. בעת התקנת היחידה החיצונית, יש צורך בתווית המציינת את עוצמת הרעש המתקבלת ממרחקים.בשונה מהיחידה החיצונית, מידת הרעש של היחידה הפנימית לא תמיד מצוינת. במידה ויש חשיבות בבחירת מזגן שאינו מרעיש, כדאי להימנע ממזגן שאינו מציין את רמת הרעש.

חשיבות האחריות

חברתנו מעניקה שנת אחריות על המזגנים, זאת בהתבסס על איכות המזגנים.

כיצד להפעיל את המזגן

• שלט רחוק: כמעט לכל המזגנים בחברתנו מצורף שלט רחוק המאפשר שליטה נוחה על כל הפעילויות של המזגן. ניתן להבחין בין כמה סוגי שלטים:

1. שלטים שמודדים ומציגים את הטמפרטורה בסביבה.

2. שלטים המצוידים בחיישן טמפרטורה המאפשר שליטה על פעולת המזגן, כך המזגן משנה את הטמפרטורה בהתאם למיקום השלט.

• טיימר: למעשה טיימר שולט על זמני הפעלת המזגן. ניתן להבחין בין טיימר פשוט ששולט על פעולת הכיבוי וההפעלה של המזגן, ואילו יש טיימר משוכלל המאפשר לכוון את מחזורי הפעולה של המזגן.

איזורי שירות:

מיזוג טק עובדת בפריסה ארצית רחבה, החל מאיזור טכנאי מזגנים בתל אביב ועד איזורי טכנאי מזגנים באילת ובראש הנקרה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר