מדחס למזגן

 

כאשר רוכשים מזגנים, יש לדאוג כי כל מרכיביו של המזגן יהיו באיכות הטובה ביותר המתבקשת, בכדי שהמזגן הנקנה יוכל לשמש לאורך שנים רבות. מכלל מרכיביו, מדחס למזגן נחשב למרכיב החשוב ביותר. מטרתו של המדחס הוא להפוך את האנרגיה המכאנית לאנרגיה תרמית, ובכך למעשה מאפשר את הזרמת האוויר החם או הקר לפנים הבית, לנוחיות הדיירים.

מהם המאפיינים של מדחס למזגן?

לפני שרוכשים מזגן, יש לוודא מספר פרטים לגבי מאפייניו של מדחס למזגן. יש לבדוק בתחילה את כוחו של המדחס. כוח המדחס נמדד במדידה הנקראת כוח סוס. כוח זה נע בין 1 ל- 6.5 כוחות סוס. את הכוח יש להתאים למקום ההתקנה, כך שחדר קטן יוכל להסתפק במדחס קטן (1-1.5), בעוד שמדחס גדול יותר יוכל להתאים לחלל פתוח ומרכז הבית (4-6.5). על הגודל המדויק, כדאי להתייעץ ולשאול מומחים בתחום.

מעבר לכך, יש לבדוק האם המדחס משמיע רעשים בלתי סבירים, והאם הוא מאופיין בנצילות גבוהה. ככל שרמת הנצילות תהיה גבוהה יותר, כך אנרגיה רבה יותר תוכל להיחסך, וחשבון החשמל יוכל להיות נמוך יותר. גם למשל, חשיבה על מזגנים קטנים אשר יותקנו בכל חדר, תוכל לחסוך אנרגיה וצריכת חשמל בהשוואה למזגן גדול אחד ומאסיבי.

מדחס למזגן- עמידות לאורך שנים

רצונם העיקרי של רוכשי המזגנים הוא שמזגנים אלו יוכלו להיות בעלי אורך חיים ארוך ככל האפשר, בכדי למנוע מהם תקלות שונות או את החלפת המזגן. בכדי להיות בטוחים כי המדחס למזגן הינו איכותי ויוכל לתפקד לפרק זמן ארוך, יש לבדוק את טיב החברה המייצרת. חברות מזגנים יוכלו בדרך כלל, להמליץ, לייעץ והציג בפני לקוחותיהם את מגוון המדחסים הקיימים, על נקודות החוזק והחולשה שלהם.

יש לזכור לפני הרכישה, לשאול את השאלות הנכונות בכדי שמאפייניו של המדחס יהיו האופטימלים ביותר עבורכם. כמו כן, אין לשכוח כי מעבר לחוכמת הבחירה במרכיבים הנכונים, קיימת חשיבות למקצועיות ההתקנה כתרומה לאורך חייו של מדחס למזגן. יש לבחור במתקינים מנוסים ומקצועיים אשר יוכלו לבחור ולתכנן את המיקום האופטימלי עבור המזגן.

 

לפרטים נוספים צרו קשר