מזגנים עיליים

 

כמה מענג יכול להיות לשכב במיטה ולהרגיש ליטופים של משב רוח קרירה וצוננת בימות או לילות הקיץ השרביים, או משב רוח חמימה ומלטפת בזמן לילות או ימי החורף המקפיאים. אין ספק כי התקנת מזגן עילי יכולה לשפר באופן משמעותי את איכות החיים. מזגן המחובר בצורה עיליתמה זה מזגן עילי ולמי הוא מתאים?

הקיץ מתקרב ועכשיו זהו בדיוק הזמן בו יותר ויותר אנשים מתחילים להתכונן ולחשוב על רכישת מזגנים עיליים שישדרגו את איכות החיים שלהם.  אם להודות על האמת, מזגן טוב, הוא מוצר חשמלי המשרת לא רק בימות הקיץ, מזגן טוב הוא מזגן שתורם לוויסות הטמפרטורה במהלך כל ימות השנה.

 אלו מזגנים עיליים קיימים?

מזגנים עיליים קיימים בגדלים ובעוצמות כוחות סוס שונות. כשמדובר על מזגנים עיליים מדובר על מזגנים המסוגלים להתמודד גם עם חללים גדולים מאוד וגם עם חללים קטנים מאוד.מזגן תקרה בשוק יש כיום מבחר גדול של מזגנים עיליים שונים בצבעים ובדרגות שונות. ההבדל העיקרי בין המזגנים הוא השימוש שלהם וגודל החדר אותו הם מיועדים לקרר.

מזגנים עיליים – מה הם מסוגלים לעשות?

היתרון הגדול של מזגנים עיליים הוא בעיקר בעובדה שהם מסוגלים לקרר ולצנן את החלל בקלות ובמהירות. חוקי הפיסיקה כבר הוכיחו שאוויר חם עולה למעלה מכיוון שהוא קל יותר מהאוויר הקר. תפקידם של מזגנים עיליים הוא לקרר במהירות את האוויר החם הנמצא בחלק העליון של החדר ובכך לווסת בצורה מיידית את הטמפרטורה ולקרר  את החדר.

אחת הפונקציות שהופכת מזגן עילי לאחד ממכשירי החשמל היעילים ביותר היא המניפה המאפשרת למזגנים עיליים להניע את האוויר ממקום למקום. בצורה זו מזגן עילי אינו רק מכשיר שפולט אוויר, הוא הופך גם למאוורר לכל דבר. מניפת האוויר מאפשרת למזגן העילי לקרר את החדר בצורה מהירה הרבה יותר.

מזגן עילי – איפה כדאי להתקין אותו?

מזגנים עיליים אידאליים במיוחד לחללים קטנים כמו חדרי שינה מעוצבים, כיתות לימוד, משרדים, חדרי ישיבות וכל מקום שבו תרצו שתהיה לכם אפשרות לקרר את החדר בקלות ובמהירות. בנוסף, מזגן עילי הוא יתרון גדול בעיקר כשמעוניינים להרחיק את המזגן מידי הילדים.

Image courtesy of Maggie Smith / FreeDigitalPhotos.net

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר