מיזוג משרדים חסכוני

 

כל בעל עסק מחפש דרכים לחסוך ולהתייעל. הניסיון מראה שפעמים רבות, כאשר לא מבצעים הערכת מצב נכונה, צעדי התייעלות עלולים להזיק יותר מאשר להועיל. אחד הצעדים החכמים ביותר שניתן לעשות הוא למצוא דרכים חדשות לחסוך, שאין בהם סכנה ליציבות העסק. במקביל חשוב לשים ךב, שהצעדים עצמם לא יהיו יקרים מדי.

דרך נבונה שבה נוקטים לא מעט בעלי עסקים הוא לחסוך בהוצאות החשמל. מכיוון שכל משרד ועסק איננו יכול לעבוד בלי להפעיל מכשירי חשמל שונים, אפשר להתקין אמצעים חכמים יותר שיסייעו בשליטה טובה יוצר על צריכת החשמל. התקנת מערכות מיזוג חכמות למשרד יכולות לא רק לשפר את האווירה במשרד (תרתי משמע), אלא גם ניתן באמצעות צעד כזה לחסוך, והרבה.

 מיזוג חכם

על מנת למזג את המשרד בצורה אפקטיבית יותר, אין צורך לכבות ולהדליק את המזגן עשרים פעמים ביום. צעד כזה אינו נוח, אינו יעיל ולעיתים אף מקצר את אורך חייהם של חלקים שונים של המזגן. מה כן ניתן לעשות? ראשית, ניתן להיעזר באנשי מקצוע שימפו את צרכי האנרגיה של העסק ולאחר מכן יסייעו לבחור את המזגן או מערכת המיזוג הטובה והמתאימה ביותר עבורו. שנית, ניתן לבחור במערכות חדשניות בעלות יעילות אנרגטית גבוהה. מזגני אינוורטר, לדוגמא, יכולים לעשות את המלאכה הזאת על הצד הטוב ביותר, משום שהם ממזגים בידוק ברמה הנחוצה, הם לא יקררו מעט מדי ולא יקררו הרבה מדי.

הקפדה על בידוד

כדי לחסוך בכסף ובאנרגיה, לא די לרכוש מזגן איכותי ויעיל. גם לאופן השימוש בו יש השפעה על רמת החיסכון שתושג או לחילופין – על הבזבוז. לא מעט עובדים נוהגים לפתוח חלון באותו זמן שהמזגן פועל. צעד זה, פעוט לכאורה, כאשר הוא נעשה פעמים רבות במהלך השנה מביא לבזבוז מצטבר משמעותי. לכן, חשוב להקפיד על כיוון הטמפרטורות לרמה סבירה, בהחלט לא מומלץ "להקפיא את החדר". בצורה כזאת לא יהיה צורך להשאיר חלון או דלת פתוחים, צעד שיעמיס על המזגן ויקפיץ את ההוצאות. במידת האפשר, מומלץ גם להשקיע בבידוד הקירות והחלונות, דבר שיקטין את הוצאות החשמל למינימום.

 מוגש באדיבות טוויטופלסט, מומחים למיזוג לעסקים וציוד למיזוג.

 

לפרטים נוספים צרו קשר