פתרונות ואביזרים למזגנים

 

בכדי לרכוש מזגן, יש לחשוב על כל מרכיביו ולבדוק את החברות המספקות מעבה למזגן, מדחסים למזגן ופתרונות מיזוג נוספים. בין אם רוכשים את המרכיבים מחברה המייבאת חלקי חילוף, או מחברה אשר יכולה לספק את הפתרון השלם, יש לבדוק את טיב המרכיבים והפתרונות המוצעים.

מאפייניהם של מדחסים למזגן

מדחסים למזגן נמדדים בכוחותיהם השונים. בכדי להתאים את המדחס לבית או למקום הנדרש, יש להתייעץ עם מומחי מיזוג, אשר יוכלו להמליץ על גודל המדחס הרצוי אשר יוכל לקרר באופן מספק את החלל הנדרש. בדרך כלל גודלם של מדחסים למזגן נע בין 1-6.5 כוחות סוס, כך שהם מאופיינים ביכולת קירור של חדרים קטנים ועד כדי חללים גדולים ובתים שלמים.

מדחסים למזגן מאופיינים בעוד מספר מאפיינים אשר יש לתת את הדעת עליהם. כמו למשל יש לשאול לגבי מידת הרעש אשר מזגן זה מפיק, ולגבי מידת הנצילות שלו ורמות האנרגיה בהם הוא משתמש. בדרך כלל, ככל שהמדחס יהיה גדול יותר, כך הוא יצרוך אנרגיה רבה יותר, ויעיק על חשבון החשמל. לכן, בטרם הרכישה, יש לברר עם המייבאים או החברה המתקינה לגבי אפשרויות נוספות או חלופיות. חברת מיזוג טק תוכל להציע מספר פתרונות מיזוג אשר יתאימו לדרישות הספציפיות.

מאפייניו של מעבה למזגן

מעבה חיצוני הינו היחידה המותקנת מחוץ לבית, ולכן לפעמים נדרשת לתיקונים רבים. בבחירת מעבה למזגן, יש לבדוק את איכותו והחברה המייצרת, על מנת להבטיח אורך חיים ארוך ככל האפשר, ועמידות בפני נזקים ותקלות פוטנציאליים. מעבר לכך, גם בזמן ההתקנה, יש לשמור כי המעבה יקובע באופן יציב, בשווי משקל מלא, בכדי למנוע נפילות או תזוזה לא רצויה.

יש לשמור על חייו של מעבה למזגן, באמצעות שמירה על סביבה נקייה. יש לוודא כי הסלילים הינם נקיים מאבק ולא מהווים נטל על פעולת המעבה. בעת תקלה, כדאי לבקש עזרה של חברה מקצועית ומומחית בתחום, ולא לנסות לתקן לבד ולגרום לנזקים נוספים. חברת אלטרץ,  אשר עיקר עיסוקה הוא עם חלקי חילוף של מזגנים, תוכל לספק את החלקים הנדרשים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר