איך לבחור מזגן טורנדו?

 

בשונה ממוצרים אחרים שיש לנו בבית, למזגן יש דימוי מעט אפרורי כזה המגדיר אותו כמוצר פשוט בהשוואה למוצרים אחרים שיש לנו בבית .אך בשנים האחרונות תחום המיזוג אינו קופא על שמריו וניתן לראות לא מעט סוגים של מזגנים כגון מזגן טורנדו.

מהו מזגן טורנדו?

 

מזגן מדגם טורנדו נחשב לשחקן פופולארי במיוחד בתחום המזגנים, היות ומדובר במוצר יעיל, חסכוני ומשופר המבטיח חווית קירור טובה יותר מעבר. מזגן טורנדו מביא אליכם טכנולוגיית קירור חדשה ושונה מבעבר באמצעות פתרונות מיזוג אוויר מתקדמים השומרים על טמפרטורת חדר יציבה לאורך זמן רב.

http://www.nirkor.co.il/Web/?PageType=9&n=1&CatID=648039

האם המזגן מרעיש?

 

בעונת הקיץ כאשר אתם נאלצים להדליק את המזגן מדי יום, חשוב מאד שהמזגן לא ירעיש כך תוכלו ליהנות מהפעלה שקטה המאפשרת לכם להפעיל את המזגן לעיתים קרובות יותר. מנגד, כאשר המזגן מרעיש זה יקשה עליכם להפעילו לעיתים קרובות.

את העוצמה של המזגן מודדים באמצעות מספר יחידות: חיצונית ופנימית. כדי שהמזגן לא יהיה מטרד על הבית שלכם, על גבי היחידה החיצונית צריך להופיע מדד רעש כשמו כן הוא, מציין את עוצמת הרעש במרחקים.

מתלבטים איזה דגם לרכוש?

 

כיום ניתן לראות בחנויות דגמים שונים של מזגני טורנדו כגון טורנדו אינוונטר, אך לא כל מזגן מתאים לצרכים שלכם ולכן לפני שאתם מוציאים סכומי כסף רבים כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע על מנת למנוע עוגמת נפש ולבחור את הדגם המתאים ביותר. בבואכם לבחור מזגן טורנדו חשוב מאד להביא בחשבון את ההתאמה לצרכים שלכם למשל, במקרה בו מדובר בבית גדול, אז יש צורך לרכוש מזגן גדול יותר שיקרר את כל החדרים בבית.

במידה ואתם מתלבטים איזה דגם לרכוש, באפשרותכם להתייעץ עם יועץ מקצועי שיש ביכולתו לספר לכם מידע אודות הדגמים השונים של מזגן טורנדו והיתרונות והחסרונות שבכל אחד מהם. רוב המשווקים דגמי מזגנים מדגם טורנדו מציעים שירותי ייעוץ אשר באמצעותם ניתן לקבל מידע מפי יועצים שונים ובעלי ניסיון בתחום. כמו כן, אפשרות נוספת היא להתייעץ עם מהנדס מיזוג אוויר שיכול לתרום לכם מניסיונו.

למידע נוסף אודות רכישת מזגני טורנדו – לחצו כאן

 

לפרטים נוספים צרו קשר