בוחרים מזגן לחורף הקרוב

 

בשנים האחרונות החורף רצוף בתקופות אינטנסיביות של גשם וקור קיצוני. אם המזגן שלכם ישן, או שלוקח לו זמן רב עד שאתם מתחילים להרגיש את פעולתו, כדאי להרכיב לכם רשימת מזגנים מומלצים ולבחור אחד מהם. כך תוכלו להתחיל את החורף בצורה הרבה יותר נעימה, קלה ופשוטה במקום לסבול. כמו כן, מזגנים ישנים מבזבזים הרבה יותר חשמל מאשר המזגנים החדשים. כך תוכלו לחסוך בחשבון החשמל לא רק בחורף הקרים אלא גם בימי בקיץ החמים:

על מזגן עילי

תשכחו ממזגני הרצפה של פעם – סוג המזגן הנמכר ביותר כיום הוא המזגן העילי. חשוב להתאים מזגן לפי החלל אליו הוא מיועד, ככל שהמזגן חזק וגדול יותר כל יש לו יותר יעילות מיזוג. ישנם מזגנים עיליים המיועדים לחדרי שינה ובמקרה הזה אין צורך ביותר מ 1-1.5 כוח סוס. כאשר מדובר במזגן המיועד לסלון, רצוי לבחור מזגן חזק יותר, כך שהוא יוכל לקרר את חלל החדר בצורה טובה יותר כולל המטבח.

ועל המיני מרכזי

כאשר ברצונכם להתחדש ולרכוש מזגן חדש ואיכותי, כדאי לנסות ולהצליב מחירים ולהשוות מפרטים טכניים ככל הניתן. אבל יותר מכל חשוב להתאים את השימוש למזגן לצרכים שלכם. רכישת מזגן מיני מרכזי פירושו הפעלה שמשפיעה על כל הבית באופן גורף. אז אם לאחד מבני הבית קר ולשני חם תמיד, עלול להיווצר ריב. לכן במקרה זה רצוי לשקול קניית מזגן נפרד לכל חדר. קחו בחשבון שעלות התקנת מזגן מיני מרכזי היא הרבה יותר יקרה מאשר עלות התקנת מזגן רגיל.

אז איזה יצרן לבחור?

אלקטרה ותדיראן הן החברות המוכרות ביותר. רוב האנשים מתלבטים לגביהם בחירה במזגן מתוצרת אחת מהן. כדאי להתייעץ אם אנשים ולבדוק עד כמה הם מרוצים מהמזגן שלהם. המזגנים של תדיראן נחשבים לשקטים מאוד כמו גם מותקנת בהן מערכת הגנה מפני שילוב של אבק ולחות. כלומר אחרי שמכבים אותם, הם ממשיכים לפעול למשך כמה דקות עד שהתריס מתייבש. יחד עם זאת לא מומלץ לפסול על הסף מזגנים של יצרים אחרים. כמו כן, כדאי להתייעץ עם טכנאי מזגנים שאין לו אינטרס מול אף יצרן על מנת לקבל חוות דעת מטעם מומחה.

 

לפרטים נוספים צרו קשר