מילוי גז בעזרת טכנאי מזגנים

 

הגז במזגנים הינו גורם חשוב לתפעולו של המזגן. מומלץ לבדוק בכל תקופה שאכן יש מספיק גז במזגן. מדובר במערכת סגורה ואטומה ובאופן תקין לא צריכה להיות דליפה, אך אם היא ישנה סימן שישנו חור ודליפה באחד מצינורות המזגן. בדיקת הדליפה מתבצעת לפני מילוי המזגן בגז. הטכנאי יפזר ספריי לאורך הצנרת וכך ניתן יהיה לזהות מהר אם אכן קיימת דליפה וזו הסיבה לחוסר בגז.

בדרך כלל, מילוי גז, מתבצע כל שנתיים שלוש, אך גם תקלה בצנרת הגז או סדק בצינור שמוביל את הגז עשויות להיות סיבות שכיחות לאובדן הגז ולתקלות כגון מזגן שאינו מקרר. מילוי גז בעזרת טכנאי מזגנים, יסייע לכם לעלות על התקלות השונות, אשר גורמות לאיבוד הגז במזגן. גז המזגנים שנקרא "פראון" בעת דליפתו פוגע באוזון, היום כבר קיים חוק, לשימוש עם גז ירוק, כך שעם השנים הצטמצם השימוש עם גז הפראון.

חוק שמחייב את טכנאי המזגנים

החוק אף מחייב את טכנאי המזגנים לאסוף את גז הפראון ולשחרר אותו במקומות המיועדים לכך. תהליכים אלה הם יקרים ומורכבים ואף אחד אינו אוכף אותם. יש לציין כי מילוי גז שאינו מדויק עשוי לגרום לנזק למדחס, למשל לחץ גבוה מדי יוצר עומס על המדחס ויכול לגרום להרס שלו. חשוב לבדוק כי לטכנאי המזגנים יש תעודה שהוא מוסמך לתקן מזגנים. חוץ מזה שהמזגן שלכם לא יקרר או יחמם, צריכת האנרגיה שלו תגדל בהרבה והמדחס יתחמם יותר ויאבד שמן. על מנת שהתקלה לא תחמיר, מומלץ לא להזניח את הנושא ולמלא גז במזגן על פי הצורך.

איתור ותיקון נזילת גז הינה פעולה ארוכה ומתבצעת באמצעות גלאי נזילות אלקטרוני שיודע להציג לטכנאי המזגנים את המיקום המדויק של החור בצנרת. התיקון יתבצע ע"י הלחמת הצנרת שעשויה מנחושת. תיקון של מחסור בגז לא יחייב את טכנאי המזגנים לבצע בדיקת נזילות גז במזגן, כי הבדיקה היא ארוכה ומורכבת ותחויב בהתאם.

מרכז המזגנים- טכנאים מומחים

גם מילוי גז הינה פעולה שיש לבצע באמצעות בעלי מקצוע. מרכז המזגנים הינה חברה אשר קיימת כבר 10 שנים ועובדת רק עם חלפים מקוריים. בחברה ניתן למצוא טכנאים מקצועיים בעלי הסמכה וותק של שנים, העוסקים בכל סוגי התיקונים אם למגזר הפרטי ואם לעסקי. לקוחות רבים ממליצים בחום על השירות, המקצועיות והאמינות של החברה שמלווה אותם שנים. ניתן לקבל ייעוץ לגבי רכישת מזגנים חסכניים באנרגיה וכן לרכוש מזגנים מהחברה במחירים משתלמים ובאחריות מלאה.

 
 

הגז במזגנים הינו גורם חשוב לתפעולו של המזגן. מומלץ לבדוק בכל תקופה שאכן יש מספיק גז במזגן. מדובר במערכת סגורה ואטומה ובאופן תקין לא צריכה להיות דליפה, אך אם היא ישנה סימן שישנו חור ודליפה באחד מצינורות המזגן. בדיקת הדליפה …

לפרטים נוספים צרו קשר